..::ҳ̸Ҳ̸ҳ ●º°˙·٠•●Atech●•٠·˙²º¹¹™°º●♥ҳ̸Ҳ̸ҳ ::..
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

..::ҳ̸Ҳ̸ҳ ●º°˙·٠•●Atech●•٠·˙²º¹¹™°º●♥ҳ̸Ҳ̸ҳ ::..


 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare
La Multi Ani!
Va asteptam pe toti pe serverul bine cunoscut de toata lumea, tryagain!

 

 De ce nu mai merge tryagain?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




De ce nu mai merge tryagain? Empty
MesajSubiect: De ce nu mai merge tryagain?   De ce nu mai merge tryagain? Icon_minitimeDum Sept 18, 2011 10:55 pm

De ce nu mai merge niciun server de tryagain? :shock: :shock:
Sus In jos
Atech>SpeedY
[V.I.P]
[V.I.P]
Atech>SpeedY


Mesaje : 15
Data de inscriere : 03/09/2011

De ce nu mai merge tryagain? Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu mai merge tryagain?   De ce nu mai merge tryagain? Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 2:25 am

.. se pare ca owneri nu isi mia fac treaba pe dr2 nu mai e semiclip si dr1 nu mai merge deloc nu stiu ce se va intampla cu tryagain .. ( se va duce in jos ^^)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




De ce nu mai merge tryagain? Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu mai merge tryagain?   De ce nu mai merge tryagain? Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 4:22 am

da....dar treaba e ca nici cs nici surf nici hns nu merg nu doar dr
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




De ce nu mai merge tryagain? Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu mai merge tryagain?   De ce nu mai merge tryagain? Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 5:16 am

hns si surf merg ooops.....si vad k si cs l-a deschis acu dar oricum dr si dr2 nu merg Neutral
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




De ce nu mai merge tryagain? Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu mai merge tryagain?   De ce nu mai merge tryagain? Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 5:21 am

un bot pe nume sefu_nab a sters taoate adonnsurile spedy nu te da spectator cand intri
Sus In jos
Atech>Mac0nh3iro
[Moderator]
[Moderator]
Atech>Mac0nh3iro


Mesaje : 176
Data de inscriere : 02/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Timisoara

De ce nu mai merge tryagain? Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu mai merge tryagain?   De ce nu mai merge tryagain? Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 5:48 am

nu va mai certati care cum o stricat serveru... tryagain nu o sa mai existe, ii distrus tot , nu se mai ocupa nimeni de el
Sus In jos
Atech>SpeedY
[V.I.P]
[V.I.P]
Atech>SpeedY


Mesaje : 15
Data de inscriere : 03/09/2011

De ce nu mai merge tryagain? Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu mai merge tryagain?   De ce nu mai merge tryagain? Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 5:53 am

Mac0nh3iro a scris:
nu va mai certati care cum o stricat serveru... tryagain nu o sa mai existe, ii distrus tot , nu se mai ocupa nimeni de el

idem si acm pe ce svr putem juca ? .. care is mai populate de clan
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




De ce nu mai merge tryagain? Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu mai merge tryagain?   De ce nu mai merge tryagain? Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 5:53 am

Sad nu vreau sa pierdem tryagain
Sus In jos
Atech>Mac0nh3iro
[Moderator]
[Moderator]
Atech>Mac0nh3iro


Mesaje : 176
Data de inscriere : 02/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Timisoara

De ce nu mai merge tryagain? Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu mai merge tryagain?   De ce nu mai merge tryagain? Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 6:11 am

nush noi ce facem

ne montam clanu la altzii
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




De ce nu mai merge tryagain? Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu mai merge tryagain?   De ce nu mai merge tryagain? Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 6:56 am

hmm maco sau mai bine facem serverul nostru:D
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




De ce nu mai merge tryagain? Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu mai merge tryagain?   De ce nu mai merge tryagain? Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 7:30 am

ma da ceilalti owneri ce fac ca nu e doar sefu_nab mai e si crappy si bruno.......
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




De ce nu mai merge tryagain? Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu mai merge tryagain?   De ce nu mai merge tryagain? Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 8:44 am

crapy plecat bruno plecat
Sus In jos
Atech>SpeedY
[V.I.P]
[V.I.P]
Atech>SpeedY


Mesaje : 15
Data de inscriere : 03/09/2011

De ce nu mai merge tryagain? Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu mai merge tryagain?   De ce nu mai merge tryagain? Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 9:35 am

.. asta vroiam sa zic si eu Ita sa ne facem propriu nostru svr .. facem recalme si il populam asa mi se pare cel mai bne ... sau alt svr care imi place sa joc si admini sunt faini ( am fost si eu admin aclo ) gamebox.Ro
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




De ce nu mai merge tryagain? Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu mai merge tryagain?   De ce nu mai merge tryagain? Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 9:48 am

Facem serverul Nostru! Cine cauta un Plugin de Dr si Adonsori:D
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




De ce nu mai merge tryagain? Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu mai merge tryagain?   De ce nu mai merge tryagain? Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 9:50 am

maco sti sa faci un srv eu nush:D nam mai facut daca faci e bne:D
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




De ce nu mai merge tryagain? Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu mai merge tryagain?   De ce nu mai merge tryagain? Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 10:09 am

puteti da t/c ca am inteles:)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




De ce nu mai merge tryagain? Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu mai merge tryagain?   De ce nu mai merge tryagain? Icon_minitimeLun Sept 19, 2011 10:16 am

:t/c:
Sus In jos
Continut sponsorizat





De ce nu mai merge tryagain? Empty
MesajSubiect: Re: De ce nu mai merge tryagain?   De ce nu mai merge tryagain? Icon_minitime

Sus In jos
 
De ce nu mai merge tryagain?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» comunitatea tryagain.ro
» S-a redeschis tryagain!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
..::ҳ̸Ҳ̸ҳ ●º°˙·٠•●Atech●•٠·˙²º¹¹™°º●♥ҳ̸Ҳ̸ҳ ::.. :: Deathrun :: Intrebari Diverse-
Mergi direct la: